Zgrabna, osobista niszczarka Kobra +1 CC4 ES

Znakomita do domu oraz niewielkiej wielkości biura osobista niszczarka Kobra +1 CC4 ES zniszczy dokumenty papierowe z bardzo dobrym rezultatem. Nie będziesz się już martwić, że dane w nich zgromadzone trafią w niepowołane ręce. Zaletą tego typu urządzeń jest bardzo starannie pocięty dokument, który później trudno jest odtworzyć. Osobista niszczarka Kobra +1 CC4 ES ma obudowę niewielkich rozmiarów 390 x 300 x 590 mm z delikatnie ściętą, asymetryczną górą mieści się w każdym pomieszczeniu. Lekka o wadze 12 kg, łatwo się przestawia w dowolnie wybrane miejsce. Urządzenie składa się z dwóch części: głowicy tnącej oraz wysuwanego kosza na ścinki o pojemności 38,5 L, umieszczonych na stabilnym stojaku. Na www.doniszczarki.pl znajdziesz szczegółowe parametry dotyczące osobistej niszczarki Kobra +1 CC4 ES.

Niszczarka Kobra +1 CC4 ES, a szerokość ciecia

Niszczarka Kobra +1 CC4 ES wyposażona została w szczelinę tnącą o szerokości wejścia 230 mm, co pozwala na zniszczenie dokumentów formatu A4. Niezwykle ostre i precyzyjnie tnące noże poradzą sobie nie tylko z papierem, ale również ze znajdującymi się na nim zszywkami, bądź spinaczami. Skutecznie zutylizujesz w niej także plastikowe karty. Rodzaj cięcia jakie otrzymasz, przepuszczając dokumenty przez szczelinę niszczarki Kobra +1 CC4 ES to niewielkich rozmiarów ścinki – 3,5 x 40 mm. Dane szczególnie wrażliwe, osobowe i poufne będą bezpiecznie zniszczone.

Moc i wydajność silnika niszczarki Kobra +1 CC4 ES

Silnik o mocy 250 W niszczy dokumenty szybko i efektywnie. Przystosowany do pracy ciągłej może bez problemów pracować przez okrągłą dobę. A specjalne zabezpieczenie jakie posiada osobista niszczarka Kobra +1 CC4 ES chroni silnik przed przegrzaniem. W urządzeniu tym możesz niszczyć wiele stron dokumentów dziennie. Funkcja automatycznego wycofywania zaklinowanych dokumentów pozwala na bezpieczne użytkowanie niszczarki Kobra +1 CC4 ES na www.doniszczarki.pl.