Wibrator stymulujący punkt G

Wibrator to rewelacyjny gadżet erotyczny, który przynosi wiele doznań i pozwala lepiej poznać swoje ciało oraz jego potrzeby. Dedykowany do stymulacji stref erogennych kobiety, znakomicie aktywuje również punkt G. To wyjątkowe miejsce, które pozwala osiągnąć intensywny orgazm zlokalizowane jest na wewnętrznej, górnej ścianie pochwy. Wibrator przeznaczony do pobudzenia tego właśnie obszaru jest specjalnie wyprofilowany, dzięki czemu bez problemów spełnia swoją funkcję. Stymulacja punktu G pozwala wytworzyć hormon zwany serotoniną. Duży wybór gadżetów erotycznych, w tym także wibrator przeznaczony do stymulacji różnych stref erogennych znajdziesz na www.wibrator.pl.

Wibrator o wyjątkowym kształcie

Wyjątkowy kształt wibratora pozwala bez problemów dotrzeć do punktu G, którego stymulacja gwarantuje intensywne doznania. Doskonale dopasowany do kobiecego ciała może być wykorzystany do zabawy sam na sam lub urozmaicenia gry wstępnej ze swoim mężczyzną. Wibrator jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu, a ponadto posiada kilka prędkości, które możesz dowolnie regulować. Ponadto doskonale układa się w dłoni. Wibrator, który zamówisz na www.cukiereczek.pl można używać również w kąpieli lub pod prysznicem.

Nowoczesny wibrator punktu G, który można sterować z pomocą aplikacji

Panie lubiące nowoczesne gadżety erotyczne koniecznie powinny zaopatrzyć się w wibrator, którym można sterować z poziomu aplikacji zainstalowanej na telefonie. Zapamiętuje ona tryb i moc wibracji urządzenia. Wibrator punktu G doskonale pobudza dostarczając silnych doznań, zapraszamy na www.wibrator.pl, gdzie znajdziesz model dostosowany do swoich potrzeb.