Korki analne, czyli gadżety erotyczne dla kobiet oraz mężczyzn

Zatyczka analna, nazywana inaczej korkiem analnym to interesujący, ale jednocześnie przez większość osób uważany za kontrowersyjny gadżet erotyczny, który budzi wiele wątpliwości oraz obaw. Wynikają one z tego, że nie mamy on nim wystarczającej wiedzy. Umiejętnie używane korki analne mogą nam dać wiele przyjemności podczas seksu oraz gry wstępnej. Odpowiednio dobrane mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak też mężczyzn. Pamiętać jednak należy aby nigdy nie używać zatyczki analnej bez odpowiedniego lubrykantu. Żele nawilżające do odbytu są gęstsze niż te przeznaczone do pochwy. A zapewniają większy komfort oraz sprawiają, że nie odczuwa się bólu. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu gadżetami na www.korekanalny.pl znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości modeli i sprawdzone korki analne.

Zatyczki analne i inne gadżety do seksu

Zatyczki analne to nie jedyne gadżety erotyczne dedykowane do tej formy seksu. Bardzo popularne wśród singli oraz par są także koraliki oraz przeznaczone specjalnie dla panów masażery prostaty. Wybór zależy od naszych preferencji. Zatyczki analne są wykonane z bezpiecznych materiałów i skonstruowane tak aby odczuwał jak największą rozkosz, ale również komfort. Warto wzbogacić swoje doświadczenia i spróbować stymulacji z tym interesującym gadżetem, jakim jest korek analny, a zamówisz go na www.cukiereczek.pl.

Zatyczki analne, a budowa

Zatyczki analne są niewielkie i składają się z dwóch podstawowych elementów. Gładkiej, podłużnej części, którą aplikuje się do odbytu oraz szerszej podstawy mającej różne końcówki, jak kryształki, ogonki itp. Zatyczki analne w swoim najdłuższym miejscu mają szerokość 2 – 3 cm, natomiast długość, w zależności od modelu do kilku cm. To jaką wersję wybierzemy powinno być uzależnione od naszego doświadczenia, czy jesteśmy początkujący czy nie. Wszystkiego dowiesz się na www.korekanalny.pl.